Dnevnik.si

Akcije in nagradne igre

Splošni pogoji in pravila nagradne igre "Velika poletna nagradna igra Dnevnika"

Splošni pogoji in pravila nagradne igre »LIDLOVA NAGRADNA KRIŽANKA V NEDELJSKEM DNEVNIKU«

Splošni pogoji in pravila nagradne igre »Aračun senior z Abanko «

Splošni pogoji in pravila nagradnega igre "Križanke edicij družbe Dnevnik, d.d."

 

NAGRAJENCI NAGRADNEGA SKLADA RAZVEDRILA, DNEVNIKA, NEDELJSKEGA DNEVNIKA IN PILOTA

NAGRAJENCI MESECA JULIJA 2017:

1. nagrada (3.000 €): POLONA DOLANC, DOBOVEC;

2. nagrada (500 €): MARIJAN IVANČIČ, POSTOJNA;

3. - 5. nagrada (200 €): IRENA DVORŠAK, HRUŠICA; ZVONKA DRČA, TABOR; PAVLA KOTNIK, VOJNIK;

6. - 100. nagrada (20 €): LEOPOLDINA PERUŠ, DRAVOGRAD; DRAGICA JOSIPOVIĆ GAŠPARIČ, ŠKOFLJICA; BRIGITA RIJAVEC, CERKNO; JOŽE FLORIJANČIČ, NOVO MESTO; DAŠA KLEČ, JESENICE; DRAGO CVETKOVIČ, NOVO MESTO; IVO KLOBUČAR, RAKEK; NATAŠA PELJHAN, DOBROVA; VINKO GARTNAR, KRANJ; MARIJA PETKOVIČ, MARIBOR; EDO JUVAN, ZAGORJE OB SAVI; JOŽE MAYER, BOROVNICA; MATIJA MRAVINEC, ČRNOMELJ; SILVA PERDIH, TOLMIN; MOJCA ROJIČ, PTUJ; HELENA ČUFER, ŽALEC; SABINA PRAŠNIKAR, TRBOVLJE; PETER PEROVIČ, LJUBLJANA; MARJETA KOBAN, ZAGORJE OB SAVI; PRIMOŽ KRAŠEVEC, LJUBLJANA – ŠMARTNO; MARJAN KRULJAC, NOVO MESTO; MARJAN SIMONČIČ, LITIJA; MAKSIMILJANA ŽORŽ, VIPAVA; VIKTORIJA VODNIK, JESENICE; JOŽICA GODEC, CELJE; SINJA ARH, JESENICE; BOŽENA VESEL, KOČEVJE; ANTON MOČILAR, DOL PRI HRASTNIKU; FRANCI KOGOVŠEK, DOBROVA; ALOJZ MANDL, RAVNE NA KOROŠKEM; RUDOLF ŠIPEK, RAVNE NA KOROŠKEM; LJUBO MILOŠEVIČ, DOL PRI LJUBLJANI; MIRA S. PEČELIN, LJUBLJANA; ANDREJ SUBAŠIČ, GORNJA RADGONA; JOŽICA ROJC, KAMNIK; IVICA BURNIK, MIRNA; METKO ŠULIN, SRPENICA; ANKA VATOVEC, LJUBLJANA; ANTON MEGLIČ, TRŽIČ; BRANE JAKOPIČ, MENGEŠ; GIZELA JANKOVIČ, KRŠKO; SEBINČIČ PEŠEC, TRBOVLJE; JUSTINA MILAR, TRBOVLJE; DANICA GODEC, MARIBOR; ALBIN PRAŽNIKAR, IZLAKE; LUKA KOŠIR, GROSUPLJE; ŠTEFANIJA MLINARIČ, TURNIŠČE; ŠPELA HORVAT, ČRENŠOVCI; NADA LIČINA, KRŠKO; ANDREJKA SAJE, MIRNA; JOŽICA GABROVEC, PREVALJE; MARIJA KRALJ, BLED; SLAVKO VERTOVŠEK, IVANČNA GORICA; JOŽEF PIRNAT, KRANJ; TONČA LAP, LJUBLJANA; DRAGO RITUPER, BLED; BREDA ŽIBERT, DOBROVA; METKA MAHORKO, PRAGERSKO; IVANA PEČNIK, ČRNOMELJ; JOŽEFA GORJANC, KRANJ; ULA BIZJAK, LAZE V TUHINJU; JOŽE MAROLT, BLED; ALEKSANDER TOMAT, SEŽANA; MILORAD LAZIČ, PTUJ; VESNA BOGADI, CELJE; JOŽICA PLAVŠIČ, SLOVENSKA BISTRICA; NADA LOZEJ, KOMEN; NEVIJA TOMAZINI, KOPER; SILVA ARZENŠEK, ŠENTJUR; JOŽE BRGLEZ, LJUBLJANA; ALBINA CENTRIH, LJUTOMER; MATEJA KAPUN, POLJČANE; ROBERT ČERVEK, PUCONCI; SONJA LEBAN, DESKLE; MARINKA PLAHUTA, DOL PRI HRASTNIKU; IVAN KOVAČEK, LJUBLJANA; MARIJAN FLAJS, TREBNJE; FRANC PLAHUTA; IZOLA; MARIJA KREBELJ, PIVKA; MATEVŽ ŠMID, ŽELEZNIKI; JURIJ KOVAČ, ROGATEC; DUŠANKA ROKVIĆ, TREBNJE; ŠTEFAN CIPOT, MARTJANCI; FRANC BALON, RIMSKE TOPLICE; ANTON BLAŽIČ, ZABUKOVJE; IGOR DEŽMAN, BEGUNJE NA GORENJSKEM; TINA PONIKVAR, BOROVNICA; MARJAN ZUPANČIČ, RADEČE; MARIJA ANDREJC, LJUBLJANA; BOGOMIR TROHA, BOROVNICA; DARINKA KOS, LJUBLJANA – ŠMARTNO; MARTA KOVAČIČ, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; MIRKO PANTAR, KOČEVJE; ROŽA MARIJA GRAH, JESENICE; STANE DAJČMAN, LJUBLJANA – POLJE.

 

NAGRAJENCI MESECA JUNIJA 2017:

1. nagrada (3.000 €): VIKA GREGORIN, SAVA;

2. nagrada (500 €): JOŽE DOLINŠEK, LJUBLJANA;

3. - 5. nagrada (200 €): UROŠ STEGIČ, AJDOVŠČINA; IVAN BERCE, ŠKOFIJE; ŽIGA KLANČAR, TRBOVLJE;

6. - 100. nagrada (20 €): IRENA MAŠIČ, VRHNIKA; IVANA KRAVANJA, LJUBLJANA; VLADIMIR PETRIČ, ADLEŠIČI; JANEZ KURENT, GROSUPLJE; IDA TOPLAK, POLŠNIK; MAJDA ZUPIN, KRANJ; PETRA PLAVŠIČ, ŠMARJE – SAP; MARIJA MRHAR, KOPER; BORUT OREL, RAKEK; MATIJA ŽALEC, ČRNOMELJ; BARBARA LOVRENČIČ, ŽALEC; ŠTEFKA KOŠAR, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; FANI MOLAN, LESKOVEC PRI KRŠKEM; DANICA JAZBINŠEK, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; MOJCA ZADEL, KOČEVJE; FRANC ERJAVŠEK, STAHOVICA; UROŠ SKOK, ŠTANJEL; PAVLE DEU, LJUBLJANA; FRANC LEKŠE, ZAGORJE OB SAVI; ANA BOJANC, RADOMLJE; ALOJZ KUKEC, ZAGORJE OB SAVI; HENRIH PALČIČ, ZAGORJE OB SAVI; ANJA ŽERJAL, SEŽANA; JOŽICA PODBEVŠEK, LJUBLJANA; ANDREJ ŠINKOVEC, LJUBLJANA; VESNA MARKOČIČ, DOBROVO V BRDIH; VOJVODA GILIOLA, MAREZIGE; PETER PODGORELEC, LJUBLJANA; IVANA OREL, CERKNICA; ALOJZ LIHTENVALNER, IVANČNA GORICA; META PEČLIN, DOMŽALE; VIOLETA BREŠČAK, PODGRAD; JOŽE BOHINEC, MARIBOR; ALENKA PANGOS, SEŽANA; MARINKA DOLNIČAR, BEGUNJE PRI CERKNICI; IVO FEDRIGO, DIVAČA; TEA TURK, SEŽANA; IDA PRETNER, LJUBLJANA; RADO FRAS, MARIBOR; JELKA CERK, VRHNIKA; MATEJA ŠTEFANC, ČRNOMELJ; ŠTEFKA MIHELČIČ, KRANJ; VERA SEMOLIČ, ŠKOFLJICA; DANICA ŽUPAN, ŠENTJERNEJ; VERA BRIC, LITIJA; VESNA LAVRIH, ŠMARTNO PRI LITIJI; NELA VOZILA, IZOLA; DRAGO DOVIČ, LJUBLJANA; ALOJZ TEKAVC, STARI TRG PRI LOŽU; JUST KASTELIC, KOPER; JULIJ GABERŠČEK, TOLMIN; STOJAN JERKIČ, BOVEC; HELENA KOZINA, LJUBLJANA; MIRO RAZPOTNIK, LOGATEC; TOMAŽ MENART, LJUBLJANA; JANEZ PEČAR, VRHNIKA; BOJAN POTOČNIK, MARIBOR; FRANCI GOSTINČAR, DOL PRI LJUBLJANI; ZINKA TURNŠEK, LAŠKO; FILIP ČESENJ, IVANČNA GORICA; DRAGAN VARDIČ, ŽIROVNICA; BERTA PEZO, LJUBLJANA; IVAN SELAK, ŠKOFJA LOKA; ZOFIJA BERGANT, MENGEŠ; FRIDERIKA RIBARIČ, ZGORNJA KUNGOTA; BORIS MLAKAR, VIŠNJA GORA; MARTINA MARINKOVIČ, MARIBOR; ANDRAŽ ČERNIGOJ, POSTOJNA; BOGO LINDIČ, KOČEVJE; TOMAŽ BAVEC, STARI TRG PRI LOŽU; VIDA REMENIH, DRAMLJE; VLADIMIR DRAŠČEK, KANAL; MAKS TOMINŠEK, CELJE; FRANČIŠKA LIKAR, KRESNICE; DARE MANOJLOVIĆ, CELJE; CENE BRODAR, KISOVEC; ANGELCA PUNGERŠEK, MOZIRJE; JANEZ JEZERNIK, DOMŽALE; BRANKA GOŠNJAK, ZGORNJA LOŽNICA; JOŽICA VRBEK, MARIBOR; SIMONA KRAJNC, LJUBLJANA; ANTON FLANDER, CERKNO; RENATA KMET, SLOVENSKA BISTRICA; INES PRAH, HRASTNIK; MAJDA KROJS, PESNICA PRI MARIBORU; NELI EMENDEIA MAR, ZAGORJE OB SAVI; SLAVICA MRLE LANDEKER, LJUBLJANA; MAJDA PEKOLJ, NOVO MESTO; GRETA RENČELJ, MARIBOR; SILVESTER VIDE, NOVO MESTO; BARKA KOVAČ, ČRNOMELJ; MARIJA GRILC, LJUBLJANA – POLJE; IVAN SKOK, SEŽANA; ROK ŠKERGET, MURSKA SOBOTA; MAGDA COLJA, SEŽANA.

 

NAGRAJENCI MESECA MAJA 2017:

1. nagrada (3.000 €): MAGDA BOLTE, POLŠNIK;

2. nagrada (500 €): DENISE MERLJAK, ŠEMPETER PRI GORICI;

3.- 5. nagrada (200 €): FRANC ŠTOR, POLZELA; ANA GOLMAJER, PREDDVOR; BERNARDA JEREB, KRANJ;

6.- 100. nagrada (20 €): IVICA OBRAN, RADEČE; IRENA BRDNIK, VRANSKO; LIDIJA ZAVADLAL, SPODNJI DUPLEK; ANTON GRAČNAR, TRBOVLJE; ANICA HAJDUKOVIĆ, TOPOLŠICA; ANA VUKIĆ, BLANCA; TATJANA KOSEC, LJUBLJANA; FRANC KRAJNC, ČRNA NA KOROŠKEM; NIKO PODGORNIK, LESCE; SILVA KRMPOTIČ, MARIBOR; ANDREJ VIDENIČ, IZLAKE; STANKA GAVRANOVIČ, IZLAKE; IGOR ČERNE, DOLENJA VAS; MARJAN ŠAUPERL, ZGORNJA KORENA; TATJANA BIZJAK, LESCE; MILAN RUDOLF, MALA NEDELJA; MAJA MRAK, RIBNICA; ANA MUNDA, MARIBOR; JANA MEGLOBA, GOLNIK; BERNARD POLENIK, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU; BRANISLAV ARCET, GORNJA RADGONA; OLGA RAMUTA, SPODNJI DUPLEK; ANA LEBAR, APAČE; VALERIJANA JURMAN, IDRIJA; ANICA POGOREVČNIK, ČRNA NA KOROŠKEM; MILAN ANDERS, MARIBOR; CILKA FIŠINGER, GORNJA RADGONA; IZIDOR BEŠTER, KROPA; JOŽE MRLE, OSILNICA; JOŽE NEKIČ, KOČEVJE; ZALKA JERANKO, GROSUPLJE; MAJDA KOMAC, JESENICE; DANICA MERTELJ, MOJSTRANA; MAGDA KOLŠEK, HRASTNIK; VID MOČNIK, CERKLJE NA GORENJSKEM; ČRTOMIR RIJAVEC, NOVA GORICA; GREGOR RUPNIK, ŠOŠTANJ; ELZA KORŠIČ, MURSKA SOBOTA; DRAGO LIPIČ, SVETA TROJICA V SLOVENSKIH GORICAH; ANA VRENJAK, DOMŽALE; IVAN KLASINC, LJUBLJANA – POLJE; STANISLAV SENEGAČNIK, HRASTNIK; GENOVEFA MALNAR, KOČEVJE; JANEZ NARAGLAV, TRBOVLJE; ANDREJ PAGON, MARIBOR; JOŽEF OMERZEL, METLIKA; NEVENKA KOKOŠINEK, JESENICE; NEVENKA MIHELČIČ, DOMŽALE; MAJDA GRUDEN, DOMŽALE; ANTONIJA RODIČ, TRBOVLJE; DARKO ČOP, KOSTEL; ANKA PAPA, TRZIN; JELKA BLAZNIK, DRAVOGRAD; ANA PAVLIN, LUKOVICA; TILEN ŠINKOVEC, LJUBLJANA; ELKA KAVČIČ, NOVA GORICA; HEDVIKA BENČINA, STARA CERKEV; RADO FERJAN, TRZIN; TOMAŽ PUC, STARA CERKEV; VIKTORIJA ŠARH, RUŠE; JUSTIN REVEN, IG; NADA UŽMAH, MARIBOR; METKA PEŠEC – ŽAKIČ, ZAGORJE OB SAVI; FANI PIRH, MIRNA; JOLANKA ZUPANC, ŠKOFLJICA; BREDA RANČIGAJ, VRANSKO; KLAVDIJA CEHNER, LIBELIČE; RUŽA PRAVDIČ, HOČE; VESNA MAVEC, KRANJ; JOŽICA CILENŠEK, GOMILSKO; MARTA ZATLER, PONIKVA; MARIJA NOVAK, LJUBLJANA; CITA MARKOVIČ, NAKLO; ANA KRIŽAJ, MEDVODE; MIRAN HOČEVAR, KRMELJ; BENJAMIN KAC, DRAVOGRAD; VLASTA POSPEH FISCHER, CELJE; ANGELCA ČISAR KOPAČ, DOL PRI LJUBLJANI; TANJA MUSAR, PORTOROŽ; OLGA MAVRIN, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; VALENTIN JERUC, DUPLJE; HILARIJ BUČINEL, KOPER; ANICA GROZNIK, ŠENTJANŽ; ANDREJA ROZMAN, VELIKI GABER; JANKO ALEŠ, KISOVEC; STANKO PIRKER, MARIBOR; JOŽE NEJEDLY, LITIJA; DRAGO NIKOLIČ, NOVO MESTO; JOŽE ZUPANČIČ, LJUBLJANA – DOBRUNJE; DARJA BURSIČ, STARI TRG PRI LOŽU; JANEZ KIKEL, TRŽIČ; MATHTHIEU MATEJ BOCQUILLON, LJUBLJANA; ANGELA MOTOH, MARIBOR; NADA ŽELEZNIK, HRASTNIK; LJUDMILA PREŠIČEK; RADEČE.

 

NAGRAJENCI MESECA APRILA 2017:

1. nagrada (3.000 €): CVETKA ROŠKER, SLOVENSKA BISTRICA;

2. nagrada (500 €): RUDOLF PAVLINIČ, GRADAC;

3. - 5. nagrada (200 €): JANEZ BERGANT, ŠKOFJA LOKA; MARIJA DROBIČ, KAMNA GORICA; MARIJA KRISTAN, VAČE;

6. - 100. nagrada (20 €): SILVA MIHELIČ, IG; JOŽEFA PRŠLE, CERKNICA; JAN ŠLOGAR, LJUBLJANA; MARJETA ŠROT, LJUBLJANA; RUDI KOCJANČIČ, LJUBLJANA – POLJE; INES OBLAK, BEGUNJE PRI CERKNICI; ENISA MÜLLNER, NOVA GORICA; BREDA LOVŠIN, KOČEVJE; BREDA ČRVIČ, NOVA GORICA; IGOR SIMOVIČ, LJUBLJANA; ANICA SVETINA, JESENICE; BRANKA PAGON, KRANJ; TEREZIJA ZUPAN, TRBOVLJE; BARBARA KELIH, JESENICE; VLADO JOVANOVIČ, KRANJ; MARINKA NOVAK, MAVČIČE; MARIJA NADA RAVNIK, HRUŠICA; MARTA GODEK, TRBOVLJE; BISERKA CRNOGAJ, ROGATEC; MILENA CUDER, BOVEC; MOJCA MUŠIČ, KOPER; STANA KRISTAN, ŽIRI; ANDREJ KIRN, LJUBLJANA; MARIJA GANTAR, ŽIRI; DUŠAN KUŠAR, KOPER; ANŽE RUPNIK, LOGATEC; MARTINA ŠPITALAR, CERKNICA; DANICA NOVAK, MIRNA; TATJANA JERIČ, LJUBLJANA – ČRNUČE; MARIJA KRŽAN, BIZELJSKO; BOJANA MUC, ČRNOMELJ; FRANČIŠKA KACIN, SPODNJA IDRIJA; ANA MANFREDA, GRAHOVO OB BAČI; LIZA VIDJAK, KRANJ; ANICA TEPEŠ, ROGATEC; MARIJA BANOVEC, ČRNOMELJ; MARJAN RESMAN, TRBOVLJE; SARA BORŠIČ, OBROV; VILKO UKOVIČ, MATERIJA; MADGA PLEMENTAŠ LOMBARD, KRANJ; ŠTEFANIJA KOCIJAN, LJUBLJANA; BETI DEMŠAR, RADOVLJICA; ANDREJA MAHNE, CERKNICA; ALEKSANDER ANDOLŠEK, VELIKA LOKA; IVANKA OSMAN SIRAG, LJUBLJANA; IVAN ZNOJ, KRŠKO; KATARINA PREVODNIK, ŠKOFJA LOKA; IRENA KOS, BRESTANICA; JURE STARIČ, KRANJ; AMELIA RACMAN, SROMLJE; MARIJA LUPŠINA, ŠENTJUR; NADA STARC, ŠTORE; MARIJA HLEBČAR, KRANJ; MARIJA NOVINC, KRANJ; CIRIL KLJUČEVŠEK, RADEČE; DUŠAN ČESEN, KAMNIK; ANICA MLAKAR, IDRIJA; VID ŽELEZNIK, ŠOŠTANJ; FRANCI URŠIČ, KAMNIK; DANIJELA VIŠNER, ZREČE; MILENA KOŠAK, PIRAN; ZLATKO HOFMAN, PONIKVA; BOJANA HORVAT, DOMŽALE; RANKO DJOKIČ, PIRAN; ANDREJ LETNAR, KAMNIK; ZDENKA BLAGOTINŠEK, LAŠKO; BORIS PERTOT, KRANJ; DRAGAN BULIČ, LJUBLJANA; VENČESLAV JAGER, KALOBJE; MARIJA KAUČIČ, MARIBOR; DARINKA ČRETNIK, PTUJ; LENKA JERŠE, MEŽICA; BORIS HAFNER, JESENICE; FRANC PODBORŠEK, HORJUL; MARIJA BEZJAK, MARIBOR; CVETKA BURGAR, SPODNJA IDRIJA; ERIKA VIEGELE, MARIBOR; MARIJA RAZLOŽNIK, GODOVIČ; JOŽICA ANDRIC, VUZENICA; DOROTEJA KROFL, PETROVČE; ANITA DRUŽINA, MATERIJA; VERA DVOJMOČ, LJUBLJANA; IVAN HRAŠOVEC, MARIBOR; KATJA LUKŠIČ, TRBOVLJE; STANKA ZUPAN, KRANJ; STANISLAV KLOBASA, LJUTOMER; MARJETKA STRMEC, VINICA; ZORKA BLAŽIČ, MIREN; JOŽEF POLAK, IVANČNA GORICA; MARIJA ŽURA, SEMIČ; MAGDA BATIČ, ŠEMPETER PRI GORICI; LEOPOLD POST, IDRIJA; MIRA ŠKRLJ, TRBOVLJE; BORIS STROJ, PODNART; FANI MLAKAR, LAZE V TUHINJU.

 

NAGRAJENCI MESECA MARCA 2017:

1. nagrada (3.000 €): LJUBA ŠTOK, DUTOVLJE;

2. nagrada (500 €): OLGA HAJNŠEK, LJUBLJANA;

3.- 5. nagrada (200 €): IVAN ČULK, LJUBLJANA; MARINKA PREŽELJ, JESENICE; ROMAN ŠNEBERGER, VRHNIKA;

6.- 100. nagrada (20 €): REZKA TESSARI, ČRNOMELJ; ALOJZ ERŠTE, MUTA; MARIJA MIKEC, ŠKOFLJICA; LUDVIK POJE, KOČEVJE; HENRIK WEIT, JESENICE; MERIMA ČARNI, ŽIROVNICA; JANEZ GRČAR, KAMNIK; MARKO AVGUŠTIN, ŠKOFJA LOKA; MILENA TOMC, LJUBLJANA; RADI MASLEŠA, TRBOVLJE; HILDA MARC, LJUBLJANA – POLJE; DUNJA POTOKAR, MOJSTRANA; MILOJKA SELAN, DOBROVA; JOŽE MALEJ, JESENICE; PRIMOŽ JANC, PODNART; VERA S. POTOKAR, GROSUPLJE; BOJAN ŽVIKART, CERKLJE NA GORENJSKEM; IVAN NABERNIK, VELENJE; VIDA GOLE, BRESTANICA; MARICA SOVDAT, PODNANOS; ANTON KMET, ŠKOFJA LOKA; IRENA GOSTIŠA, ČRNI VRH NAD IDRIJO; KAROLINA PIRC, ŠENTJERNEJ; JANJA ALBININI, KROPA; MIRJAM KREČIČ, VIPAVA; PAVEL SMOLEJ, JESENICE; SANDRA HORVATIČ, GROSUPLJE; ŠTEFANIJA POŽAR, PRESTRANEK; ALOJZIJ MALGAJ, LJUBLJANA; EVGEN MILAVEC, POSTOJNA; ALOJZ HANŽEKOVIČ, FRAM; MILENA PUREBER, LJUBLJANA; ALEŠ RUEH, LJUBLJANA; MARIJA ŠTOS, BIZELJSKO; FRANC SOKLIČ, PREDDVOR; MARIJA ROŽMAN, KOČEVJE; IRENA HRANDEK, BREŽICE; JANA BOEZIO, MARIBOR; URŠKA LAPAJNE, LENART V SLOVENSKIH GORICAH; ESTERA ORAŽEM, TIŠINA; MARTINA DOBOVŠEK, MOTNIK; VERONIKA DOLENC, JESENICE; MARIJA KRAUTIČ, LENART V SLOVENSKIH GORICAH; HUBERT KRŠIČ, MARIBOR; CVETKA HUBJER, ŽIROVNICA; VOJKO ROT, KOBARID; BOŽA MIHEVC, CERKNICA; MARIJA VRTAČNIK, ZABUKOVJE; GORAN KLJAIČ, KOČEVJE; IVAN KOCBEK, GORNJA RADGONA; SLAVICA KORTNIK, VELENJE; PAVLA LENDARO, GLOBOKO; UROŠ ŠIRCELJ, ILIRSKA BISTRICA; DRAGO PETERNELJ, ŽELEZNIKI; KARMEN GORIČAR, ŠKOFJA LOKA; MIRA BAKIĆ, JESENICE; ZLATKA KNEZ, KOBARID; MARTA MERČNIK, GORNJA RADGONA; VERONIKA MALAČIČ, PIRAN; KRISTINA OSTANEK, LJUBLJANA – POLJE; ANDREJA GRUDNIK SELJAK, CERKNO; ALBINA FABIČ, ŠKOFJA LOKA; FRANČIŠKA HRIBAR, BREŽICE; SLAVI SORŠAK, RADOVLJICA; CVETKA BEVC, ZABUKOVJE; RADMILA KRIŽE, MARIBOR; MARIJA ROZMAN, BEGUNJE NA GORENJSKEM; FRIDA PAUMAN, RAČE; VINKO PODOBNIK, VRHNIKA; CIRIL TOMAŽIČ, MARIBOR; MAJDA ROMIH, GOLNIK; MARJAN KERMC, ŠMARJEŠKE TOPLICE; APOLONIJA GUZELJ, ŠKOFJA LOKA; IVAN HRKAČ, LJUBLJANA; NIKA GOSTEČNIK, ROGAŠKA SLATINA; STANISLAV OMAHEN, SENOVO; IRMA RANČIGAJ, TABOR; AMALIJA JAZBEC, RADENCI; MARUŠA ŠETINA BEVC, RADOVLJICA; MAJA DEBELJAK, STARA CERKEV; LIDIJA RADOJKOVIČ, PIRAN; RATKO STANIČ, ŠMARJEŠKE TOPLICE; CVETKA PODGORŠEK, ŠENTJERNEJ; FRANC ZUPAN, RADOVLJICA; MARTIN ZUPANC, PETROVČE; ANA PREMEC, DOL PRI HRASTNIKU; FRANCKA BAŠ, LJUBLJANA; JANJA ŽMAUC, HOČE; MILENA BEGUŠ, KOJSKO; GABRIJELA GRETIČ, LITIJA; ANJA JERŠE, LAŠKO; SLAVKO FURLANIČ, KOPER; ALEKSANDER MIŠOVSKI, PORTOROŽ; MARIJA SKOBE, TRBOVLJE; TANJA KEBER, NOVO MESTO.

 

NAGRAJENCI MESECA FEBRUARJA 2017:

1. nagrada (3.000 €): KAROLINA PODVRATNIK, BREZOVICA PRI LJUBLJANI;

2. nagrada (500 €): NEVENKA ŠTAKOLIČ, ŠEMPAS;

3.- 5. nagrada (200 €): ANTON RUS, KOČEVJE; MARTINA ZORMAN, IZOLA; MARTINA POLEGEG, MARIBOR;

6.- 100. nagrada (20 €): STANISLAV JARC, ŠKOFJA LOKA; FRANC PLANINC, OTOČEC; DUŠAN RUPNIK, POLJČANE; LEOPOLD ZORMAN, PONIKVA; FRANC ŽELEZEN, MORAVSKE TOPLICE; ALBINA ŠTRUC, ZGORNJA LOŽNICA; MARTIN FIŠER, ŽIRI; IDA ČOH, GROBELNO; MARJANCA ŠKERBEC, STARI TRG PRI LOŽU; ANICA KLINAR, RADEČE; STANE OBLAK, RADOVLJICA; TANJA DUH, SLOVENSKA BISTRICA; JOŽICA BERDNIK, SLOVENSKA BISTRICA; MATO ČURČIĆ, CERKLJE NA GORENJSKEM; DRAGO TOVORNIK, ŠTORE; JOŽICA CUJNIK, NOVO MESTO; JOŽICA KRANJC BERNARDIČ, SENOVO; IVANKA KOŠELNIK, ŽIROVNICA; SLAVKA ŠOPER, NOVO MESTO; ANA M. PRIJATELJ, NOVA GORICA; FRANCKA ZORMAN, KAMNIK; MARIJA KUKOVIČIČ, SENOVO; ERNEST TITAN, TIŠINA; STANISLAV BREZAVŠČEK, SOLKAN; MOJCA GUNZEK, LAŠKO; DAMJAN ŠRIBAR, DVOR; RAFKO MOKOREL, SOLKAN; DARINKA BERGINC, ŠKOCJAN; TANJA PALJA, ŠKOFJA LOKA; MARIJA ČRETNIK, ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI; SLAVKA KUHELJ, ŠENTJERNEJ; DARJA JUG, NOVA GORICA; ERNEST ŠIROVNIK, BLED; ANDREJ NUNAR, TRŽIČ; LUCIJA PODBEVŠEK, NOVO MESTO; METKA ROT, NOVA GORICA; JOŽICA ADAMLJE, STOPIČE; MILORAD STOJNIĆ, ŠTORE; ANICA BONE, NOVA GORICA; TEODORA MAVRI, NOVA GORICA; NADA GROŠELJ, LJUBLJANA; LJUBA VERLIČ, VODICE; MAGDA VUČILO, TROJANE; HELENCA KOREN, LJUBLJANA; BORIS FELICJAN, DIVAČA; CVETKA-FLORIJANA ZAJEC, ŽUŽEMBERK; JOŽE RENKO, MAVČIČE; VERONIKA BREZNIK, RAVNE NA KOROŠKEM; MILENA PIRNOVAR, LJUBLJANA - POLJE; MARJAN MRVAR, KAMNIK; MIRA AMON, MARIBOR; STANA TRČEK, ŽIRI; ZDENKA URBANC, VELENJE; NEŽA DEŽELAN, BRUSNICE; JOŽE BLAŽIČ, DOMŽALE; STANISLAV ZATLER, PONIKVA; ZVONKO PANGOS, VREMSKI BRITOF; MARJANCA ROJC, KOPER; MOJCA MACUR, KRŠKO; MARJAN CURK, DOBROVA; EMIL ŽIGON, AJDOVŠČINA; ZORAN HENDLER, SLOVENJ GRADEC; JANKO ŽIROVNIK, KRANJ; JANEZ VOLČANŠEK, ZDOLE; STANE INKRET, ŠENČUR; MAJDA MAJCEN, SENOVO; KOLOMAN GAŠPAR, LJUBLJANA; DRAGICA LORBER, BREŽICE; NIKA TODOROV, TREBNJE; NINA BOJANC GRADIŠAR, NOVO MESTO; MILAN PONDELEK, LJUBLJANA; TEREZIJA KRIVEC, MEŽICA; MIROSLAV KONDA, SEMIČ; JOŽICA LINDIČ, NOVO MESTO; JOŽICA GOMBOC, DOMŽALE; BRANE ŠKRABA, RADOMLJE; FRANC ČREŠNAR; ZREČE; MIRANA MARŠIČ, GRAČIŠČE; NATAŠA CEROVŠEK, ŠMARTNO OB PAKI; ŠTEFANIJA ŠPRUK, LJUBLJANA; DANIJEL RINC, ŠKOFJA VAS; ANA GOVEKAR, SEVNICA; MARINKO GAVRIČ, DOMŽALE; SIMONA GRGUREVIČ, KROPA; MARIJA PIRNAR, KOČEVJE; DAŠA POTOČNIK, BLED; FRANC SELJAK, IDRIJA; BRANKO NOVAK, LENDAVA; TOMAŽ KUHAR, MURSKA SOBOTA; IVANKA GRAJFONER, SLADKI VRH; PETER PUŠNIK, OŽBALT; LUDVIK GLAVAČ, MAVČIČE; LJUBA BRAJNIK, NAKLO; FRANC MERC, MARIBOR; MAJDA TRSTENJAK, MARIBOR.

 

NAGRAJENCI MESECA JANUARJA 2017

1. nagrada (3.000 €): VANJA ŠTEFANČIČ, POLZELA;

2. nagrada (500 €): MARGARETA GORUP, PREDDVOR;

3. - 5. nagrada (200 €): LAURA KRANER, SV. JURIJ OB ŠČAVNICI; MATEJ MOLAN, KRŠKO; SILVESTRA ZAVRŠNIK, MIREN;

6. - 100. nagrada (20 €): MIRO DOLTAR, ČRNOMELJ; NEVENKA ŠABIČ, DVOR; MARIJA MODRIJAN, LAZE V TUHINJU; ANDREJ KOŠIČ, NAKLO; DRAGICA VODLAK, BRASLOVČE; MARJANKA LOPATIČ, KRŠKA VAS; VERA ŽELODEC, MARIBOR; JOŽE AGNIČ, JESENICE NA DOLENJSKEM; IVAN KRIŽAN, GRADAC; PETER VREČKO, GROBELNO; DARINKA DRAGAN, TRŽIČ; ANDREJ ŽELEZNIK, TRBOVLJE; ŽELJKO MIKANEC; DOMŽALE; ISTOK KOCET, KOBILJE; MIRA RUS, KOČEVJE; JANEZ BENEDIČIČ, ŠKOFJA LOKA; MILENA MALNAR, IG; HELENA OŠLAK, ČRNA NA KOROŠKEM; BRATISLAV BUCO ROGULJIČ, KRŠKA VAS; SILVA RAJER, LJUBLJANA – ČRNUČE; ELVIRA ŠTRUKLEC, MENGEŠ; FRANČIŠKA VILČ, POLZELA; MIROSLAV KRESNIK, ZGORNJA LOŽNICA; MARIJA MERC, SLOVENJ GRADEC; ZDENKA DOMAJNKO, ŠENTJUR; DRAGICA KERNC, LJUBLJANA; ELIZABETA BOŽIČ, LJUTOMER; KATJA BILIČ, LJUBLJANA; JURIJ ŠALEHAR, CERKNICA; MILAN MIKLAVČIČ, ŽIRI; NADA KMET, DOL PRI HRASTNIKU; TJAŠA ŠTAMCAR, VIŠNJA GORA; MIRAN ŽILNIK, KOMENDA; MIRAN JEREB, KAMNIK; MARIJA JELENIČ, ČRNOMELJ; KATARINA ZARNIK, KOMENDA; ALOJZIJA HVALA, SAVA; KARIN RIHAR, POLHOV GRADEC; FRANC ŠPEC, SEVNICA; MITJA TREBEC, RAKEK; LOJZE SEMENIČ, VODICE; SLAVKO BREŠAN, ŠKOFJA VAS; ZVONKA AUER, MARIBOR; BOJAN BLAŽON, MOST NA SOČI; DARINKA SUSIČ, NOVA GORICA; SILVA ČIČAK, MARIBOR; JANEZ ŠEGA, LJUBLJANA; MILICA KLISARIĆ, VELENJE; ANA MARIJA KORUN, PREBOLD; BRANE TOMŠIČ, MENGEŠ; MARTINA SLAKONJA, BREŽICE; GABRIELA FERLIN, VELENJE; HELENA OBRAN, ŠTORE; ANDREJ KAVČIČ, KRIŽE; DRAGO KRESNIK, MUTA; MARGARETA MALUS, BIZELJSKO; IRENA MLAKER, ŠMARJE PRI JELŠAH; MARCEL VOGELNIK, ŽIROVNICA; ROZIKA JANOTA, RAVNE NA KOROŠKEM; SONJA DJUZIČ SAMARDŽIJA, IG; ZDENKA ZABUKOVEC, TURJAK; BARBARA VUTE, PTUJSKA GORA; ANTON BORŠIČ, RUŠE; NAJA RUČIGAJ, LJUBLJANA – DOBRUNJE; IZA KRAPENC, LJUBLJANA; VIKTOR BALON, BIZELJSKO; AVGUSTA RAVNIK, LJUBLJANA; ORJANA UGRIN, ANKARAN; MITJA GORNJAK, GORNJA RADGONA; ANTONIJA STEKLAČIČ, ŠMARJE – SAP; MARJAN LAMPREHT, SELNICA OB DRAVI; VALERIJA PODGORŠEK, BISTRICA OB DRAVI; MARTIN HOČEVAR, TREBNJE; MARJAN ČUJEŠ, PREVALJE; ANICA TOMELIČ, LJUBLJANA; FRANC PRŠA, LENDAVA; KRISTIJAN ROBIČ, RUŠE; ALENKA DIMIC, DOMŽALE; JASNA BRUNSKOLE, GORNJA RADGONA; LUJ VIČIČ, MARIBOR; EDVARD ŠRIBAR; LESKOVEC PRI KRŠKEM; NEVENKA ŠTURM, NOVA GORICA; MILOŠ VODOPIVEC, BRANIK; IVAN ŠKUFCA, RADOVLJICA; MARIJA TIVAN, LOGATEC; SLAVKO KUSTEC, ČRENŠOVCI; FRANC STRAŠEK, CELJE; ANDREJA GAŠPER, RAVNE NA KOROŠKEM; DANIELA GOLOB, BEGUNJE NA GORENJSKEM; ROK DRENIK, MIRNA PEČ; TATJANA GOLIČIČ, ŠKOFJA LOKA; MIRO TOLAR, STRAŽA; ALOJZ PŠAKER, LJUBLJANA – ČRNUČE; KRISTINA BERLIČ, PRAGERSKO; ALOJZ STRŽINAR, ŠKOFJA LOKA.

 

NAGRAJENCI MESECA DECEMBRA 2016:

1. nagrada (3.000 €): VOJKA CELIN, ILIRSKA BISTRICA;

2. nagrada (500 €): MIRA SOK, VELIKA NEDELJA;

3.-5 nagrada (200 €): MILENA STRAJNAR, ZABUKOVJE;  MARIJA TARMAN, CERKLJE NA GORENJSKEM;  LUCIJA KLAVORA, TOLMIN;

6 - 100. nagrada (20 €): IVAN GLOBOČNIK, KOTLJE; IRENA KRANJC, KRANJ; ŠTEFANIJA TOPLIŠEK, MEŽICA; JAKOB LAVRIŠA, KOČEVSKA REKA; DARKO VRABIČ, POLZELA; NADA KOŠIČ, JESENICE; ŠPELA ROJC, BREZOVICA PRI LJUBLJANI; STANE GROŠELJ, LJUBLJANA; NIKO MALACKO, VRHNIKA; IVANA JAUŠOVEC, GORNJA RADGONA; STANE SELJAK, IDRIJA; MARIJA KOLETNIK, GROSUPLJE; MARIJA POBERŽNIK, LJUBLJANA; JASMINA VIDMAR, COL; FANI MRAK, KRANJ; VALENTINA PILAR, LJUBLJANA; PAVLA GREGORIČ, KAMNIK; NADJA PETROVIČ, LESCE; ŠTEFANIJA JESENOVEC, KRANJ; BOŽIDAR DRAKSLER, MAVČIČE; BREDA VEBLE, TREBNJE; FRANC ŠTANGL, LJUBLJANA; IVAN HRASTNIK, PODVELKA; LJUDMILA VALIČ, LJUBLJANA; VILJEM ŠOBER, TRŽIČ; TADEJ LEBAN, SOLKAN; DRAGO MAHORKO, SLOVENSKA BISTRICA; HELENA IVANUŠ, OREHOVA VAS; FRANC LEBIČ, TRBOVLJE; JANKO DROFENIK, LIBELIČE; DUŠAN KORUZA, LJUBLJANA; MARIJA KNEZ, HRASTNIK; MIHAEL OPARA, SEČOVLJE; BARICA LUŽNIC, PTUJ; MARKO FABRICIO, NOVA GORICA; ELZA SREBRE, ČRNA NA KORŠKEM; IGOR HORVAT, CELJE; LIDIJA MIKLAVČIČ, PODNART; MILENA ŽNIDARŠIČ, SEVNICA; MIRA MACUR, CELJE; JUSTINA RAJTER, KAMNIK; VERONIKA PEZDIRC, ČRNOMELJ; MOJCA KOPAČ, LJUBLJANA; KRISTINA MLINAR, KRANJ; ANICA GROŠELJ; KROPA; JOŽE MRAZ, KRESNICE; SONJA PERŠA, SV. JURIJ OB ŠČAVNICI; MAGDA MIHELIČ, MUTA; CVETKA TURK, DOBRNA; ADRIANA LOGAR, IDRIJA; MILENA BREZOVNIK, ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU; ERIK AMBROŽIČ, VIPAVA; ANICA POLJANŠEK, IDRIJA; JOŽE FAJFAR, PODNART; MATJAŽ TURK; LJUBLJANA; MARIJA KLAJDERIČ, PTUJ; VESNA LIPOVŠEK, POLZELA; DAMJANA TOPLAK, KOPER; MILENA KRIVEC, DOL PRI LJUBLJANI; FRANC HÜLL, ROGAŠOVCI; EDVARD VIRANT, VELIKE LAŠČE; PAVLA CIMERMAN, LJUTOMER; JOŽICA PODKRIŽNIK, ŠENTJUR; KRISTINA ŠTEFANČIČ, KIDRIČEVO; ZVONE HODNIK, TRBOVLJE; JANEZ GRUDEN, MEDVODE; IVAN HRAŠAN, PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU; RADOMIRA KODER, NOVA GORICA; ZDENKA MIHALIČ, KOPER; MIRA BORIŠEK, ZAGORJE OB SAVI; TAJANA KRAMER, CELJE; OLGA ZUPAN, MEDVODE; IVAN KOS, ZAGORJE OB SAVI; BISERKA PETKOVIĆ, MARIBOR; ROK KAVČIČ, ŽELEZNIKI; FRANČIŠKA LIKEB, BRASLOVČE; DAVORIN OJSTERŠEK, VELENJE; ZOFIJA PEČOLAR, RAVNE NA KOROŠKEM; ANA RIGLER, VELIKE LAŠČE; VOJKO GORENC; DOMŽALE, OLGA SULIČ, NOVA GORICA; CIRILA BERGANT, KAMNIK; ANA MÜLLER, ČRNOMELJ; TILKA STREHAR, BELTINCI; MOJCA NABERNIK, SLOVENJ GRADEC; SILVA ŠIVEC, SLOVENJ GRADEC; BOJAN DRAGAR, HRASTNIK; KAROLINA KOVAČ, LJUBLJANA – ČRNUČE; CIRIL PIŠEK, PTUJ; MELITA KRAJNC, LAPORJE; DOROTEJA ČEH, DOBRNA; MARTINA GOLJEVŠEK, NOVA GORICA; ANA FRIC, ŠKOFJA LOKA; POLONCA KOGOVŠEK, NOTRANJE GORICE; PETER ŠRAJ, BELTINCI.